Ärikliendile


Ärikliendi esindajana e-poest ostu sooritamisel on oluline pidada silmas seda, et ostu eest maksmise võimalused on ettevõtetele eraklientidest erinevad ning ostu sooritamiseks peab sul olema vastav volitus.

Ärikliendi makseviiside kohta loe SIIT.

Ärikliendina saad Teliast osta ka tooteid, mis ei ole meie e-poe tootevalikus. Selleks saada oma soov e-kirja teel aadressile kaup@telia.ee ja kirjuta, milliste toodete kohta soovid infot või pakkumist. Kindlasti märgi ka oma kontaktandmed ning meie ärikliendi kaubamüügi osakond võtab sinuga ühendust. 

Ärikliendi volitused

Äriklientide volitused võimaldavad juriidilistel isikutel osta Telia e-poest kaupa, kasutada iseteeninduses teenuseid, mille eelduseks on ärikliendi esindaja tuvastamine ning tegeleda arveldustega.

Õigused ja volitamise tingimused

Iseteeninduse ja e-poe kasutamise õigus on automaatselt olemas ettevõtte B-kaardile kantud isikutel, kellel on omakorda võimalik määrata kontaktisikuid ja volitada teisi ettevõtte esindajaid tehinguid tegema ning oste sooritama.

Iseteenindusse ja e-poodi pääsemiseks, kontaktisikute ja volituste määramiseks ning volituste kasutamiseks tuleb end ID-kaardi, mobiil-ID või internetipanga paroolikaardi abil identifitseerida.

Kontaktisikute lisamine ja volituste andmine Iseteeninduses

1. Logi ärikliendina iseteenindusse sisse
2. Uue kontaktisiku lisamiseks vajuta "Lisa kasutajad ja volitused"
3. Täida kontaktandmed ja vali volituse tase ning kehtivuse aeg
4. Kinnita muudatused

Erinevad volituse tasemed

Täisvolitus
– võid osta kaupu, tellida ja muuta teenuseid ning tegeleda arveldustega.
Kaup – võid osta Telia e-poest ja esindusest seadmeid.
Teenused – võid tellida ettevõttele Telia teenuseid ning olemasolevaid teenuseid hallata, muuta ja lõpetada.
Arveldus – pääsed ligi arveldusinfole ja võid teha sellega seotud tegevusi.

Volituse kehtivus

Paljudel juriidilistel isikutel võib olla mitu viitenumbrit. Iga volitatu puhul saad valida, kas volitus kehtib kõigile või vaid osadele viitenumbritele.